TILTI

Piedāvājam izstrādāt un izveidot dažādas pontonu tiltu konstrukcijas visdaudzveidīgākajiem mērķiem.

 

Piemēram, tilts var tikt izveidots kā ūdenstilpnes krastu savienojums kājāmgājēju pastaigām, tas var arī savienot ūdenstilpnē esošas saliņas ar krastu, kas nodrošina interesantus pastaigu labirintus, vai arī tiltiņš var tikt izveidots kā kanāla pārceltuve vai arī tā sarežģītāka konstrukcija var kalpot kā autotransporta pārbrauktuve.

 

Būvējot pontonu tiltus, tie tiek pielāgoti mazizmēra laivām, lai tās viegli un droši varētu turpināt savu ceļu zem tilta. Augsti pontonu tilti sastāv no saliekamiem betona pontoniem (Heavy Duty), kas nodrošina stabilu pamatu atbilstoši noteikta tilta parametriem.

pontoni, laipas

AB dambis 2, LV-1048

Rīga, Latvija

Tel: +371 29374849

E-pasts: info@ponton.lv

būvniecības gada balva
Latvijas Būvniecības Gada balva 2014

JAUNUMI!

Peldošas nojumes (terases) NOMA Rīgas centrā!

TIEKAMIES IZSTĀDĒ ATPŪTA un SPORTS 2014, Ķīpsalā, kas norisināsies no 28. līdz 30.martam. Lasīt vairāk...

 

 

PONTON Life On The Water!

piedāvās aktuālākos jaunumus pontonu, laipu un citu peldošu konstrukciju pasaulē!

 

No 5. aprīļa līdz 7.aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika izstāde "Atpūta un Sports 2013", kurā piedalījās arī SIA Ponton. Izstādes laikā apmeklētāji varēja iegūt  plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo aprīkojumu un profesionālu risinājumu savu ideju realizēšanā!

Paldies, ka apmeklējāt "Ponton" stendu Nr. E11, hallē Nr.2!.

_______________________

Diseldorfas Boat Show  izstādi  no 19.01.2013-27.01.2013. apmeklēja 226300 cilvēku. Izstādē piedalījās 1674 dalībnieki no 63 valstīm. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīties arī ar SIA PONTON piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem.