Betona pontoni

Betona pontoni izceļas ar savu stabilitāti un izturību. Betona centrā ir putoplasta klucis, kas no visām pusēm nosegts ar armobetonu. Šādi pontoni ir noturīgi pret iesalšanu ledū, kā arī noturīgi pret sālsūdens iedarbību.

Ar koku apšūts pontons uz betona pludiņiem ir betona pludiņu savienojums ar koka klāja gataviem elementiem, kas ļauj izveidot garas un izturīgas konstrukcijas. Izmanto slēgta tipa ūdenstilpnēs. Ziemas sezonā ir drošs pret iesalšanu ledū un nogrimšanu.

  

Stabilie, smagie betona peldošie pontoni ar augstu celtspēju tiek izmantoti jahtu piestātnēs, kā arī tie var tikt izmantoti kā viļņlauži vai estakādes tilti vai piestātnes. Pontoni tiek savienoti ar elastīgiem gumijas savienojumiem un tiek noenkuroti ar enkuru ķēdēm un betona enkuriem. Pontoni tiek izgatavoti no hidrodzelzsbetona, kas piepildīts ar putoplastu. Standarta pontona moduļa izmēri: garums 12 m, platums 2,4 m un virsūdens borta augstums 0,6 m.

 

Pontons var tikt aprīkots ar pietauvošanās bojām vai tauvošanās fingeriem. Koka dēļu klāja segums, pietauvošanās gredzeni, tauvošanās polleri, elektrības un ūdens piegāde var tikt uzstādīti kā papildus aprīkojums. Nav pieļaujama ledus kustība.

Download
Betona Pontoni
BP.pdf
Adobe Acrobat Document 1'001.0 KB