Betona pontoni

Betona pontoni izceļas ar savu stabilitāti un izturību. Betona centrā ir putoplasta klucis, kas no visām pusēm nosegts ar armobetonu. Šādi pontoni ir noturīgi pret iesalšanu ledū, kā arī noturīgi pret sālsūdens iedarbību.

Ar koku apšūts pontons uz betona pludiņiem ir betona pludiņu savienojums ar koka klāja gataviem elementiem, kas ļauj izveidot garas un izturīgas konstrukcijas. Izmanto slēgta tipa ūdenstilpnēs. Ziemas sezonā ir drošs pret iesalšanu ledū un nogrimšanu.

  

Stabilie, smagie betona peldošie pontoni ar augstu celtspēju tiek izmantoti jahtu piestātnēs, kā arī tie var tikt izmantoti kā viļņlauži vai estakādes tilti vai piestātnes. Pontoni tiek savienoti ar elastīgiem gumijas savienojumiem un tiek noenkuroti ar enkuru ķēdēm un betona enkuriem. Pontoni tiek izgatavoti no hidrodzelzsbetona, kas piepildīts ar putoplastu. Standarta pontona moduļa izmēri: garums 12 m, platums 2,4 m un virsūdens borta augstums 0,6 m.

 

Pontons var tikt aprīkots ar pietauvošanās bojām vai tauvošanās fingeriem. Koka dēļu klāja segums, pietauvošanās gredzeni, tauvošanās polleri, elektrības un ūdens piegāde var tikt uzstādīti kā papildus aprīkojums. Nav pieļaujama ledus kustība.

pontoni, laipas

AB dambis 2, LV-1048

Rīga, Latvija

Tel: +371 29374849

E-pasts: info@ponton.lv

būvniecības gada balva
Latvijas Būvniecības Gada balva 2014

JAUNUMI!

Peldošas nojumes (terases) NOMA Rīgas centrā!

TIEKAMIES IZSTĀDĒ ATPŪTA un SPORTS 2014, Ķīpsalā, kas norisināsies no 28. līdz 30.martam. Lasīt vairāk...

 

 

PONTON Life On The Water!

piedāvās aktuālākos jaunumus pontonu, laipu un citu peldošu konstrukciju pasaulē!

 

No 5. aprīļa līdz 7.aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika izstāde "Atpūta un Sports 2013", kurā piedalījās arī SIA Ponton. Izstādes laikā apmeklētāji varēja iegūt  plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo aprīkojumu un profesionālu risinājumu savu ideju realizēšanā!

Paldies, ka apmeklējāt "Ponton" stendu Nr. E11, hallē Nr.2!.

_______________________

Diseldorfas Boat Show  izstādi  no 19.01.2013-27.01.2013. apmeklēja 226300 cilvēku. Izstādē piedalījās 1674 dalībnieki no 63 valstīm. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīties arī ar SIA PONTON piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem.