PONTON.LV
PONTON.LV

SIA “PONTON” ir stabils un uzticams uzņēmums, kas specializējas dažādu peldošu konstrukciju ražošanā un to aprīkojumā. Mēs piedāvājam vienu no plašākajiem preču klāstiem Latvijā visam, kas saistīts ar augstas kvalitātes pontonu sistēmām, peldošām platformām, laivu piestātnēm un krasta nostiprinājuma variantiem, izmantojot dažādus krastu nostiprināšanas profilus (gabionus, pvc rievsienas vai koka pāļus).

 

Peldošās konstrukcijas var izmantot pie jebkura ūdenstilpnes tipa – ezera, upes, jūras vai dīķa.

 

Balstoties uz mūsu ilggadējo pieredzi ir izveidots plašs piedāvājuma klāsts peldvietu labiekārtošanā un to aprīkojumā: soliņi, saulessargi, tramplīni, slīdkalniņi, kāpšanas sienas, dažāda veida laipiņas ar trepītēm utt.

 

Mēs esam radījuši modernus un progresīvus peldošo konstrukciju risinājumus, piemēram, dažādus peldošus pontonus no metāla, plastmasas vai betona, kas var kalpot ne tikai kā standarta piestātnes, bet uz kuriem var arī izvietot peldošas lapenes, pirtis, peldošus kublus un mājiņas.

 

Piedāvājam arī plašu piestātņu aprīkojumu, jahtu turētājus, eliņus, fingerus, knehtus, fenderus, bojas, tauvošanās aprīkojumu u.c.

 

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst arī ūdenstilpnes labiekārtošanas darbi, kas tiek veikti izmantojot speciālu tehniku: ūdensaugu pļaušanas kombainu, attīrīšanas iekārtas u.c.

 

Mēs piedāvājam:

-          pontonu ražošanu jahtām, izklaides braucienu kuteriem un makšķernieku laivām;

-          piestātņu izgatavošanu;

-          peldošo un stacionāro konstrukciju ražošanu atpūtas bāzēm un laivu stacijām, kā arī pirtīm;

-          nostiprināšanas konstrukciju izgatavošanu;

-          speciālo konstrukciju izstrādāšanu un izgatavošanu;

-          ierīkošanu un montāžu.

 

Piedāvājam profesionālu risinājumu Jūsu ideju realizēšanai!

pontoni, laipas

AB dambis 2, LV-1048

Rīga, Latvija

Tel: +371 29374849

E-pasts: info@ponton.lv

būvniecības gada balva
Latvijas Būvniecības Gada balva 2014

JAUNUMI!

Peldošas nojumes (terases) NOMA Rīgas centrā!

TIEKAMIES IZSTĀDĒ ATPŪTA un SPORTS 2014, Ķīpsalā, kas norisināsies no 28. līdz 30.martam. Lasīt vairāk...

 

 

PONTON Life On The Water!

piedāvās aktuālākos jaunumus pontonu, laipu un citu peldošu konstrukciju pasaulē!

 

No 5. aprīļa līdz 7.aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika izstāde "Atpūta un Sports 2013", kurā piedalījās arī SIA Ponton. Izstādes laikā apmeklētāji varēja iegūt  plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo aprīkojumu un profesionālu risinājumu savu ideju realizēšanā!

Paldies, ka apmeklējāt "Ponton" stendu Nr. E11, hallē Nr.2!.

_______________________

Diseldorfas Boat Show  izstādi  no 19.01.2013-27.01.2013. apmeklēja 226300 cilvēku. Izstādē piedalījās 1674 dalībnieki no 63 valstīm. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīties arī ar SIA PONTON piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem.