MĀJAS UZ ŪDENS

Piedāvājam dažādu veidu pontonus, uz kuriem iespējams uzstādīt dažāda tipa un pielietojuma mājas – lapenes, pirtis, kempingus, eliņus un mājas. Mēs piedāvājam tieši Jums atbilstošu risinājumu!

Vissvarīgākais priekšnoteikums, domājot par peldošo māju, ir konstrukcijas svars. Pontona celtspējai jābūt par trešdaļu lielākai nekā konstrukcijas svars, ko vēlaties izvietot uz pontona. Šim svaram vēl jāpieskaita paša pontona svars.

 

Pontoni ir ledus droši un ēkas var lietot arī ziemas apstākļos. Piedāvājam arī izstrādātus tipveida projektus ar pilnu apdari.

 

Peldošās mājas ir stabilas un drošas. Mājas tiek uzstādītas uz plastmasas, betona vai metāla pontoniem. Mājas ir drošas pret iesalšanu ledū. Elektrību nodrošina ģenerātors vai krasta pieslēgums. Iespējams uzstādīt alternatīvos enerģijas ieguves avotus – saules baterijas un vēja ģeneratorus. Ūdensapgādi nodrošina attīrīšanas iekārta vai krasta pieslēgums. Notekūdeņi tiek attīrīti un novadīti ūdenstilpnē vai arī pārsūknēti uz krasta pieslēgumu.

 

www.AquaAura.EU

pontoni, laipas

AB dambis 2, LV-1048

Rīga, Latvija

Tel: +371 29374849

E-pasts: info@ponton.lv

būvniecības gada balva
Latvijas Būvniecības Gada balva 2014

JAUNUMI!

Peldošas nojumes (terases) NOMA Rīgas centrā!

TIEKAMIES IZSTĀDĒ ATPŪTA un SPORTS 2014, Ķīpsalā, kas norisināsies no 28. līdz 30.martam. Lasīt vairāk...

 

 

PONTON Life On The Water!

piedāvās aktuālākos jaunumus pontonu, laipu un citu peldošu konstrukciju pasaulē!

 

No 5. aprīļa līdz 7.aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika izstāde "Atpūta un Sports 2013", kurā piedalījās arī SIA Ponton. Izstādes laikā apmeklētāji varēja iegūt  plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo aprīkojumu un profesionālu risinājumu savu ideju realizēšanā!

Paldies, ka apmeklējāt "Ponton" stendu Nr. E11, hallē Nr.2!.

_______________________

Diseldorfas Boat Show  izstādi  no 19.01.2013-27.01.2013. apmeklēja 226300 cilvēku. Izstādē piedalījās 1674 dalībnieki no 63 valstīm. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīties arī ar SIA PONTON piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem.