LAIPAS

laipas, laipa, peldvietas laipa
Peldvietas laipa

Izgatavojam dažāda veida un izmēra laipas, kas piemērotas gan peldvietu labiekārtošanai, gan laivu piestātnēm, gan atpūtas vietu iekārtošanai.

 

Labiekārtojot kādu ūdenstilpnes krastu – upi, ezeru, dīķi, kas tiks izmantots arī kā peldvieta, kā vienu no efektīvākajiem risinājumiem piedāvājam izbūvēt laipu uz plastmasas pontoniem, kas kalpos gan kā atpūtas platforma uz ūdens, gan kā pārejas elements nokļūšanai pie ūdens. Piedāvājam jau gatavus laipu komplektus, kas ir ne tikai ērti transportējami, bet arī ātri un viegli uzstādāmi.

 

Plastmasas pontonu peldspējas īpašības ļauj laipai pielāgoties ūdens līmeņa svārstībām, kas nodrošina laipu izmantojamību visa gada garumā.


Kā papildus aprīkojums tiek piedāvāts:

  • kāpnes iekāpšanai/izkāpšanai ūdenī;
  • margas;
  • tauvošanās poleri


pontoni, laipas

AB dambis 2, LV-1048

Rīga, Latvija

Tel: +371 29374849

E-pasts: info@ponton.lv

būvniecības gada balva
Latvijas Būvniecības Gada balva 2014

JAUNUMI!

Peldošas nojumes (terases) NOMA Rīgas centrā!

TIEKAMIES IZSTĀDĒ ATPŪTA un SPORTS 2014, Ķīpsalā, kas norisināsies no 28. līdz 30.martam. Lasīt vairāk...

 

 

PONTON Life On The Water!

piedāvās aktuālākos jaunumus pontonu, laipu un citu peldošu konstrukciju pasaulē!

 

No 5. aprīļa līdz 7.aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika izstāde "Atpūta un Sports 2013", kurā piedalījās arī SIA Ponton. Izstādes laikā apmeklētāji varēja iegūt  plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo aprīkojumu un profesionālu risinājumu savu ideju realizēšanā!

Paldies, ka apmeklējāt "Ponton" stendu Nr. E11, hallē Nr.2!.

_______________________

Diseldorfas Boat Show  izstādi  no 19.01.2013-27.01.2013. apmeklēja 226300 cilvēku. Izstādē piedalījās 1674 dalībnieki no 63 valstīm. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīties arī ar SIA PONTON piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem.