Ūdenszāļu pļaušana

Mēs piedāvājam ūdens tilpņu kopšanu ar pļaušanas kombainu. Kombains ir peldošs un vienlīdz labi pārvietojas gan pa zemi, gan pa ūdeni.

 

Viens no galvenajiem ūdenstilpnes atveseļošanas priekšnoteikumiem ir regulāra ūdensaugu izskaušana no ūdenstilpnes. Šie darbi nebeidzas nekad, kā jebkurš cits darbs dārzā vai laukā. Augu pļaušanu ieteicams sākt jau ziemā – novācot sakaltušos stiebrus no ledus virsmas. Vasaras laikā pļaušanu jāveic divas līdz trīs reizes – pirmajā gadā, vēlāk retāk. Regulāras pļaušanas gadījumā samazinās ūdens augu augšanas ātrums, to biezums un ar laiku tie iznīkst.

 

Tāpat tiek samazināts dūņu slānis un ūdens kļūst caurspīdīgāks. Nopļautos ūdensaugus ļoti labi var izmantot kompostam.

 

Pļaušanu realizē vismaz 0.5 metra dziļumā. Visjūtīgākais augs pret pļaušanu ir tieši niedres. Pļaušana ievērojami samazina to izplatību, tomēr jāatceras ka ne uzreiz. Pēc pirmās pļaušanas ūdens augi atjaunojas ļoti ātri. Pēc pāris gadiem regulāras pļaušanas palielinās augu dažādība un vispārējais ūdens tilpnes ekoloģiskais stāvoklis.

pontoni, laipas

AB dambis 2, LV-1048

Rīga, Latvija

Tel: +371 29374849

E-pasts: info@ponton.lv

būvniecības gada balva
Latvijas Būvniecības Gada balva 2014

JAUNUMI!

Peldošas nojumes (terases) NOMA Rīgas centrā!

TIEKAMIES IZSTĀDĒ ATPŪTA un SPORTS 2014, Ķīpsalā, kas norisināsies no 28. līdz 30.martam. Lasīt vairāk...

 

 

PONTON Life On The Water!

piedāvās aktuālākos jaunumus pontonu, laipu un citu peldošu konstrukciju pasaulē!

 

No 5. aprīļa līdz 7.aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika izstāde "Atpūta un Sports 2013", kurā piedalījās arī SIA Ponton. Izstādes laikā apmeklētāji varēja iegūt  plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo aprīkojumu un profesionālu risinājumu savu ideju realizēšanā!

Paldies, ka apmeklējāt "Ponton" stendu Nr. E11, hallē Nr.2!.

_______________________

Diseldorfas Boat Show  izstādi  no 19.01.2013-27.01.2013. apmeklēja 226300 cilvēku. Izstādē piedalījās 1674 dalībnieki no 63 valstīm. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīties arī ar SIA PONTON piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem.