Aktualie Jaunumi


IZSTĀDE "MĀJA.Dzīvoklis"                           2018

19.–21. oktobrī
17. starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde
Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

“Māja. Dzīvoklis 2018” ir gaidītākais notikums ikvienam, kas būvē, remontē vai labiekārto.Tajā var satikt zinošus ekspertus, vērot jaunāko produktu prezentācijas, kā arī apmeklēt nozares seminārus un citus pasākumus. Plašajā un daudzveidīgajā eskpozīcijā atradīsiet visu nepieciešamo gan sava mājokļa interjera, gan eksterjera atsvaidzināšanai.


Aicinām apmeklēt SIA PONTON stendu Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā mūsu (Halle II stenda Nr.K-15).
IZSTĀDE "MĀJA I 2017"

31. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2017” ir klāt.
Aicinām apmeklēt SIA PONTON stendu Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā mūsu (Halle II stenda Nr. 206).

 

 


pontoni, peldmājas, peldošas mājas
Izstāde "Māja I 2017"

Izstādē "Māja I 2017" uzņēmums „PONTON” piedāvās iepazīties ar jaunāko peldošu māju pasaulē. „PONTON” ekspozīcijas stendā Nr.206 (Halle II)  būs pieejamas konsultācijas par dažāda veida un tipa peldošām būvēm/mājām uz ūdens.

 

Izstādē "Māja I 2017" uzņēmuma SIA "PONTON" stendā varēs iepazīties ar peldošām konstrukcijām uz ūdens un pieredzējuši speciālisti konsultēs apmeklētājus par peldošām mājām, pirtīm, restorāniem, viesnīcām un cita veida būvēm uz ūdens.

 


Piedāvājumā laipas, peldošas platformas, mājas, viesnīcas, pirtis, kafejnīcas, terases un vasaras mājiņas uz ūdens. Aktuālais piedāvājums - māja AQUA AURA, kas izceļas ar savu unikalitāti, ekoloģiju, siltumnoturību, ilgmūžību un zaļi domājošu konceptu līdzīgu produktu vidū, kā arī tai ir individuāli izstrādāts moduļu mājas dizains, būvēta no koka, videi draudzīgiem, atjaunojamajiem materiāliem. 100% eko māja.

 

SIA “PONTON” piedāvā dažādu peldošu konstrukciju, augstas kvalitātes pontonu sistēmu, peldošu platformu, krastu nostiprināšanā, laivu piestātņu ražošanā un to aprīkojumā. Galvenais virziens – peldošas moduļu mājas uz pontoniem, laipas un laivu piestātnes.

 


peldošas mājas, betona pontoni, pontoni
Peldoša māja uz betona pontoniem

būvniecības gada balva
Latvijas Būvniecības Gada balva 2014

Vērienīgā un svinīgā ceremonijā ar būvniecības nozares, valsts institūciju, pašvaldību un vēstniecību pārstāvju dalību 19. martā Mazajā Ģildē tika noskaidroti divu konkursu – „Latvijas Būvniecības Gada balva 2014” un „Gada būvinženieris Latvijā 2014” – laureāti. 

 

PONTON.LV ieguva  godpilno 3. vietu nominācijā "Koka būve" - ar pontonu atpūtas māju Aqua Aura.


Apkures kamīni

Iestājoties aukstākam laikam, lieti noderēs ekonomisks un ērts siltuma avots!
Piedāvājam itāļu kompānijas Extraflame ražotos granulu apkures kamīnus/krāsnis. Galvenās prieksrocības: drošība, efektīvitāte, automātiska granulu padeve, moderns dizains un ekonomisks kurināmais.
Pieejami dažādi modeļi, krāsas, dažādas apsildāmās platības amplitūdas, kā arī modeļi ar iespēju pieslēgt centrālo apkuri. Kā papildus aprīkojumu iespējams iegādāties GPRS vadības moduli, kas dod iespēju ieslēgt krāsni no attāluma, nosūtot sms.


Vairāk info šeit:


Aicinām apmeklēt izstādi "Atpūta un Sports 2014"

No 28. līdz 30. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde "Atpūta un Sports 2014", kuras ietvaros norisināsies arī starptautiskā laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show 2014”, kas ūdens atpūtas cienītājus priecēs ar visu veidu ūdens transportu – sākot no visdažādākajām laivām, kajakiem un ūdens motocikliem līdz pat ekskluzīvām jahtām un kuteriem.

Tāpat izstādē būs atrodams ūdenstransporta, lavu un jahtu piestātņu speciālais aprīkojums un piederumi, ūdenssporta un burāšanas piederumi, laivu dzinēji un citas rezerves daļas, kā arī informācija par ūdenstransporta remontu, nomu un apdrošināšanu.

Šeit būs viss atpūtai uz ūdeņiem!

Arī mēs priecēsim visus ūdens atpūtas cienītājus piedaloties izstādē ar dažādu peldošu konstrukciju risinājumiem - laipas, pontoni, piestātņu aprīkojums, plosti u.c.

pontoni
plosti

Tiekamies II hallē, stenda Nr. D27.

 

Izstādes darba laiks:
 28.– 29. marts 10.00–19.00
 30. marts 10.00–17.00


Tiekamies izstādē Māja I Ķīpsalā!

Ponton, SIA

Arī šogad aicinām ikvienu apmeklēt SIA PONTON stendu starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē Māja I 2014, kas norisināsies no 13. līdz 16. martam.

 

Kā ik gadu izstāde pulcēs nozares profesionāļus – gan būvniekus, gan arhitektus, gan nozīmīgākos būvmateriālu ražotājus.

 

 

Izstādes apmeklētājiem SIA „Ponton” prezentēs savu jaunāko produktu AQUA AURA - uz pontoniem izvietota peldoša māja dzīvošanai uz ūdens. Ekskluzīvi un videi draudzīgi būvētā māja piedāvā unikālu mājas uz sauszemes un dzīves uz jahtas apvienojumu. Vairāk informācijas...

 

AQUA AURA Jūrmalā, Lielupe
AQUA AURA Jūrmalā, Lielupe

Tiekamies 2. hallē, pie stenda Nr. H17

 

Izstādes darba laiks:
13.–15. marts 10.00–19.00
16. marts 10.00–17.00

____________________________________________________________

Peldoša platforma uz betona pontoniem
Peldoša platforma uz betona pontoniem

____________________________________________________________

Izstāde "Atpūta un Sports 2013"

SIA "Ponton" draudzīgais kolektīvs jau astoto reizi pošas uz Ķīpsalas izstāžu zāli, lai, kā katru gadu, aktīvās atpūtas un sporta izstādes “Atpūta un sports” apmeklētājiem demonstrētu savu produkciju, iepazīstinātu ar saviem inovatīvajiem risinājumiem, dalītos jaunām idejām un nākotnes mērķiem.

Kā parasti, izstāde apmeklētājiem būs atvērta trīs dienas no 5. aprīļa līdz 7.aprīlim.

Izstāde ataino mūsdienu attīstības tendences aktīvās atpūtas, sporta un tūrisma jomā, tehnoloģiju jaunumus, aktuālāko informāciju inventāra un aprīkojuma klāstā, kā arī sekmē tiešu dialogu starp veselīga dzīvesveida piekritējiem – ceļotājiem, atpūtniekiem, velobraucējiem, ekstrēmās atpūtas piekritējiem - un speciālistiem, un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā.

Nepalaid garām šo lielisko iespēju! Apmeklē SIA „Ponton” stendu Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā un iegūsti plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo aprīkojumu un profesionālu risinājumu savu ideju realizēšanā!

Tiekamies "Ponton" stendā Nr. E11, hallē Nr.2.

Darba laiks:
05. - 06. aprīlī no plkst. 10.00 - 19.00
07. aprīlī no plkst. 10.00 - 17.00

Sīkāka informācija par izstādi BT1

SADARBĪBA AR LIAA

2012.gada 19. decembrī SIA „PONTON” noslēdza līgumu ar Valsts aģentūru „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) par projekta īstenošanu, programma „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ar atbalsta finansējumu 50%. Līgums tika noslēgts par projektu „SIA Ponton dalība starptautiskās izstādēs”, kurās SIA „PONTON” piedalīsies 2013. gadā.

 

Pateicoties „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai” SIA "PONTON" piedalījās starptautiskajā Diseldorfas Boat Show laivu izstādē "boot2013", kas norisināsies no 19.01.2013-27.01.2013.

Projekta līgums Nr. L-ĀTA-12-1231

boot2013