La Nordica-Extraflame Group

kamīni
Granulu kamīns Melinda Idro Steel


LaNordica&Extraflame S.p.A kompānijas ražotie kamīni ir drošs, uzticams un jaudīgs apkures sistēmas risinājums, kas radies moderno tehnoloģiju attīstības un nepārtrauktu pētījumu un testu rezultātā.

 

kamīni, granulu kamīns
Granulu kamīns Souvenir Lux
Granulu apkures krāsnis
Piedāvājam itāļu kompānijas Extraflame ražotos kamīnus, kas ir drošs, efektīvs un ekonomisks apkures sistēmas risinājums. Tie ir ekonomiski, augstas kvalitātes granulu kamīni ar automātisku granulu padevi, modernu dizainu un ekonomisku kurināmo.
Pieejami dažādi modeļi, krāsas, dažādas apsildāmās platības amplitūdas, kā arī modeļi ar iespēju pieslēgt centrālo apkuri. Kā papildus aprīkojumu iespējams iegādāties GPRS vadības moduli, kas dod iespēju ieslēgt krāsni no attāluma, nosūtot sms.
Granulu_kamini_LV.pdf
Adobe Acrobat Document 387.2 KB
pontoni, laipas

AB dambis 2, LV-1048

Rīga, Latvija

Tel: +371 29374849

E-pasts: info@ponton.lv

būvniecības gada balva
Latvijas Būvniecības Gada balva 2014

JAUNUMI!

Peldošas nojumes (terases) NOMA Rīgas centrā!

TIEKAMIES IZSTĀDĒ ATPŪTA un SPORTS 2014, Ķīpsalā, kas norisināsies no 28. līdz 30.martam. Lasīt vairāk...

 

 

PONTON Life On The Water!

piedāvās aktuālākos jaunumus pontonu, laipu un citu peldošu konstrukciju pasaulē!

 

No 5. aprīļa līdz 7.aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika izstāde "Atpūta un Sports 2013", kurā piedalījās arī SIA Ponton. Izstādes laikā apmeklētāji varēja iegūt  plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo aprīkojumu un profesionālu risinājumu savu ideju realizēšanā!

Paldies, ka apmeklējāt "Ponton" stendu Nr. E11, hallē Nr.2!.

_______________________

Diseldorfas Boat Show  izstādi  no 19.01.2013-27.01.2013. apmeklēja 226300 cilvēku. Izstādē piedalījās 1674 dalībnieki no 63 valstīm. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīties arī ar SIA PONTON piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem.